Menu
Klubnyt 05. februar kl. 15:04
SGI-fodbold søger "KLUBTANTE" til nyt klubhus Har du lyst til at hygge om vore yngste spillere i klubben?
Klubnyt
Generalforsamling med indvielse og foredrag med Lars Lungi
Klubnyt
Håndbold er ny forpagter i Guldager
Klubnyt
Et forrygende futsalstævne i Guldagerhallerne
Klubnyt
SGI-fodbold ønsker alle en god jul og et godt nytår
Klubnyt
Ungdomslandsholdsspillere deltager i Futsalstævne
Klubnyt
Så er programmet til SGI-fodbold futsalstævne 2016 klar
Klubnyt
Køb lækre SGI-julegaver fra NIKE og Sportmaster
Klubnyt
Endnu flere faciliteter renoveres til gavn for klubbens medlemmer
Kommende hjemmekampe
Februar 2017
25.
lørdag
10.30
Sædding/G IF
Herrer
U13
U13 Drenge Mester 11:11 / Træningskamp • Privat
Guldager IC Kunstgræsbane
Spangsbjerg IF
Guldager IC Kunstgræsbane
25.
lørdag
16.00
Sædding/G IF
Herrer
U16
U16 Drenge Vest 1-2 / Træningskamp • Privat
Guldager IC Kunstgræsbane
KB/KIF Kolding
Guldager IC Kunstgræsbane
25.
lørdag
18.00
Sædding/G IF
Herrer
U17
TT/11 - U17 Drenge: 2 Div. & Vest • Pulje 1
Guldager IC Kunstgræsbane
Esbjerg fB
Guldager IC Kunstgræsbane
26.
søndag
10.00
Sædding/G IF
Herrer
U9
U9 Drenge B - inde (2008) / efter ombrydning • 71604
SportsPark Blåvandshuk - inde
JBS
SportsPark Blåvandshuk - inde
26.
søndag
10.16
Sædding/G IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge - inde (2010) / efter ombrydning • 70608
Bryndum Idrætshal - Inde
Esbjerg fB (3)
Bryndum Idrætshal - Inde
26.
søndag
10.20
Sædding/G IF
Herrer
U9
U9 Drenge B - inde (2008) / efter ombrydning • 71604
SportsPark Blåvandshuk - inde
Jerne IF (1)
SportsPark Blåvandshuk - inde
26.
søndag
10.32
Sædding/G IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge - inde (2010) / efter ombrydning • 70608
Bryndum Idrætshal - Inde
Sønderris SK (1)
Bryndum Idrætshal - Inde
26.
søndag
10.48
Sædding/G IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge - inde (2010) / efter ombrydning • 70608
Bryndum Idrætshal - Inde
Bramming B
Bryndum Idrætshal - Inde
26.
søndag
11.04
Sædding/G IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge - inde (2010) / efter ombrydning • 70608
Bryndum Idrætshal - Inde
Esbjerg fB (3)
Bryndum Idrætshal - Inde
26.
søndag
11.20
Sædding/G IF
Herrer
U9
U9 Drenge B - inde (2008) / efter ombrydning • 71604
SportsPark Blåvandshuk - inde
Ribe BK
SportsPark Blåvandshuk - inde
26.
søndag
11.36
Sædding/G IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge - inde (2010) / efter ombrydning • 70608
Bryndum Idrætshal - Inde
Sædding/G IF (1)
Bryndum Idrætshal - Inde
26.
søndag
12.20
Sædding/G IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 5
Guldagerhallen - Inde
Tjæreborg IF
Guldagerhallen - Inde
26.
søndag
12.36
Sædding/G IF
Herrer
U10
U10 Drenge A - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 4
Helle Hallen - Inde
Sønderris SK (2)
Helle Hallen - Inde
26.
søndag
13.00
Sædding/G IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 5
Guldagerhallen - Inde
Spangsbjerg IF
Guldagerhallen - Inde
26.
søndag
14.00
Sædding/G IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 6
Guldagerhallen - Inde
Næsbjerg RUI
Guldagerhallen - Inde
26.
søndag
14.40
Sædding/G IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C - inde (2007) / efter ombrydning • Pulje 6
Guldagerhallen - Inde
Varde IF
Guldagerhallen - Inde
26.
søndag
20.00
Sædding/G IF (S.3 / P.44)
Herrer
Senior
TT/11 - Herre: Serie 3 • Pulje 2
Guldager IC Kunstgræsbane
Næsbjerg RUI (S.3 / P.44)
Guldager IC Kunstgræsbane

facebook

RSS FEED