Menu

Oversigtskort - Sædding skole

Kommende hjemmekampe
September 2017
21.
torsdag
17.15
Sædding/G IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B/5 (2010) - Efterår • Pulje 4
Sædding Skole
Sønderris SK (2)
Sædding Skole
21.
torsdag
17.30
Sædding/G IF
Herrer
U13
U13 Drenge C2/8 (2005) - Efterår • Pulje 3
Guldager Idrætscenter
Glejbjerg SF
Guldager Idrætscenter
21.
torsdag
17.40
Sædding/G IF (2)
Omk. 2. Ligger til venstre i hallen indtil højre.
Herrer
U8
U8 Drenge B/5 (2010) - Efterår • Pulje 5
Bryndumvej Idrætshal
Bane 3, 5-mandsbanen ved siden af multibanen
Grindsted GIF (1)
Omk. 2. Ligger til venstre i hallen indtil højre.
Bryndumvej Idrætshal
Bane 3, 5-mandsbanen ved siden af multibanen
21.
torsdag
18.00
Sædding/G IF
Herrer
U12
U12 Drenge C/8 (2006) - Efterår • Pulje 6
Sædding Skole
Sønderris SK
Sædding Skole
21.
torsdag
18.25
Sædding/G IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B/5 (2009) - Efterår • Pulje 5
Sydbank Stadion
Varde IF (1)
Sydbank Stadion
21.
torsdag
18.30
Sædding/G IF
Herrer
U13
U13 Drenge C1/8 (2005) - Efterår • Pulje 2
Guldager IC Kunstgræsbane
Vorbasse/Hejnsvig
Guldager IC Kunstgræsbane
23.
lørdag
10.00
Sædding/G IF
Herrer
U11
U11 Drenge A/8 (2007) - Efterår • Pulje 2
Sædding Skole
Sønderris SK
Sædding Skole
23.
lørdag
11.10
Sædding/G IF
Herrer
U10
U10 Drenge B/5 (2008) - Efterår • Pulje 5
Esbjerg Idrætspark
Esbjerg fB (2)
Esbjerg Idrætspark
23.
lørdag
15.30
Sædding/G IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2017 • Pulje 45
Guldager Idrætscenter
Næsbjerg RUI
Guldager Idrætscenter
24.
søndag
10.30
Sædding/G IF
Herrer
U6
U6 Drenge /3 (2012) - Efterår (3. spillerunde) • Pulje 4
Askov Stadion
Skodborg IF
Askov Stadion
24.
søndag
10.30
Sædding/G IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge /3 (2011) - Efterår (3. spillerunde) • Pulje 10
Skjern Bank Arena, Bramming
Bramming B (3)
Skjern Bank Arena, Bramming
24.
søndag
10.45
Sædding/G IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge /3 (2011) - Efterår (3. spillerunde) • Pulje 10
Skjern Bank Arena, Bramming
Gørding/Lourup IF
Skjern Bank Arena, Bramming
24.
søndag
11.15
Sædding/G IF
Herrer
U6
U6 Drenge /3 (2012) - Efterår (3. spillerunde) • Pulje 4
Askov Stadion
Gesten IF (1)
Askov Stadion
24.
søndag
14.00
Sædding/G IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2017 • Pulje 192
Guldager Idrætscenter
Jerne IF (1)
Guldager Idrætscenter
24.
søndag
14.00
Sædding/G IF
livescore
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2017 • Pulje 4
Guldager Idrætscenter
Vejen SF
Guldager Idrætscenter
24.
søndag
16.00
Sædding/G IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 543
Guldager Idrætscenter
Rødding IF
Guldager Idrætscenter
25.
mandag
17.30
Sædding/G IF
Herrer
U13
U13 Drenge C1/8 (2005) - Efterår • Pulje 2
Guldager Idrætscenter
Spangsbjerg IF
Guldager Idrætscenter
26.
tirsdag
17.15
Sædding/G IF
Herrer
U13
U13 Drenge C2/8 (2005) - Efterår • Pulje 3
Guldager Idrætscenter
BV Oksbøl (1)
Guldager Idrætscenter
26.
tirsdag
19.00
Sædding/G IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (1999-00) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 372
Guldager Idrætscenter
Vorbasse/Hejnsvig
Guldager Idrætscenter

facebook

RSS FEED