Menu

Bestyrelsen

Formand
profilepic
Niels Brinch Nielsen
Næstformand
profilepic
Klaus Rejnhold Sørensen
Kasserer
profilepic
Jens Knudsen
Medlem
profilepic
Henrik Østergaard Pedersen
Medlem
profilepic
Kirsten Kirchner
Suppleant
profilepic
Jacob Sillasen
Suppleant
profilepic
Robert Julholt
Kommende hjemmekampe
September 2017
21.
torsdag
17.15
Sædding/G IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B/5 (2010) - Efterår • Pulje 4
Sædding Skole
Sønderris SK (2)
Sædding Skole
21.
torsdag
17.30
Sædding/G IF
Herrer
U13
U13 Drenge C2/8 (2005) - Efterår • Pulje 3
Guldager Idrætscenter
Glejbjerg SF
Guldager Idrætscenter
21.
torsdag
17.40
Sædding/G IF (2)
Omk. 2. Ligger til venstre i hallen indtil højre.
Herrer
U8
U8 Drenge B/5 (2010) - Efterår • Pulje 5
Bryndumvej Idrætshal
Bane 3, 5-mandsbanen ved siden af multibanen
Grindsted GIF (1)
Omk. 2. Ligger til venstre i hallen indtil højre.
Bryndumvej Idrætshal
Bane 3, 5-mandsbanen ved siden af multibanen
21.
torsdag
18.00
Sædding/G IF
Herrer
U12
U12 Drenge C/8 (2006) - Efterår • Pulje 6
Sædding Skole
Sønderris SK
Sædding Skole
21.
torsdag
18.25
Sædding/G IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B/5 (2009) - Efterår • Pulje 5
Sydbank Stadion
Varde IF (1)
Sydbank Stadion
21.
torsdag
18.30
Sædding/G IF
Herrer
U13
U13 Drenge C1/8 (2005) - Efterår • Pulje 2
Guldager IC Kunstgræsbane
Vorbasse/Hejnsvig
Guldager IC Kunstgræsbane
23.
lørdag
10.00
Sædding/G IF
Herrer
U11
U11 Drenge A/8 (2007) - Efterår • Pulje 2
Sædding Skole
Sønderris SK
Sædding Skole
23.
lørdag
11.10
Sædding/G IF
Herrer
U10
U10 Drenge B/5 (2008) - Efterår • Pulje 5
Esbjerg Idrætspark
Esbjerg fB (2)
Esbjerg Idrætspark
23.
lørdag
15.30
Sædding/G IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2017 • Pulje 45
Guldager Idrætscenter
Næsbjerg RUI
Guldager Idrætscenter
24.
søndag
10.30
Sædding/G IF
Herrer
U6
U6 Drenge /3 (2012) - Efterår (3. spillerunde) • Pulje 4
Askov Stadion
Skodborg IF
Askov Stadion
24.
søndag
10.30
Sædding/G IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge /3 (2011) - Efterår (3. spillerunde) • Pulje 10
Skjern Bank Arena, Bramming
Bramming B (3)
Skjern Bank Arena, Bramming
24.
søndag
10.45
Sædding/G IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge /3 (2011) - Efterår (3. spillerunde) • Pulje 10
Skjern Bank Arena, Bramming
Gørding/Lourup IF
Skjern Bank Arena, Bramming
24.
søndag
11.15
Sædding/G IF
Herrer
U6
U6 Drenge /3 (2012) - Efterår (3. spillerunde) • Pulje 4
Askov Stadion
Gesten IF (1)
Askov Stadion
24.
søndag
14.00
Sædding/G IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2017 • Pulje 192
Guldager Idrætscenter
Jerne IF (1)
Guldager Idrætscenter
24.
søndag
14.00
Sædding/G IF
livescore
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2017 • Pulje 4
Guldager Idrætscenter
Vejen SF
Guldager Idrætscenter
24.
søndag
16.00
Sædding/G IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 543
Guldager Idrætscenter
Rødding IF
Guldager Idrætscenter
25.
mandag
17.30
Sædding/G IF
Herrer
U13
U13 Drenge C1/8 (2005) - Efterår • Pulje 2
Guldager Idrætscenter
Spangsbjerg IF
Guldager Idrætscenter
26.
tirsdag
17.15
Sædding/G IF
Herrer
U13
U13 Drenge C2/8 (2005) - Efterår • Pulje 3
Guldager Idrætscenter
BV Oksbøl (1)
Guldager Idrætscenter
26.
tirsdag
19.00
Sædding/G IF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (1999-00) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 372
Guldager Idrætscenter
Vorbasse/Hejnsvig
Guldager Idrætscenter

facebook

RSS FEED